URFODU’da 5 Altın Madalya Özel Yeşerenlilerin

Okulumuz öğrencileri online olarak gerçekleşen XVI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması'nda (URFODU) çok önemli başarılara imza attı. Matematik alanında üç öğrencimiz tam puanla Dünya Birincisi olurken, Fen- Biyoloji alanında iki öğrencimiz de Altın madalya almayı başardı.
Yayınlanan sınav sonuçlarına göre Özel Yeşeren Okulları 8. sınıf öğrencisi Emir Talha Çelik, XVI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması'nda Matematik dalında 100 tam puan alarak 1. Derece Diploması ile Dünya birincisi olmuş ve Altın Madalya almaya hak kazanmıştır.
7. sınıf öğrencisi Emir Recep Kuzu Matematik dalında 100 tam puan alarak 1. Derece Diploması ile Dünya birincisi olmuş ve Altın Madalya almaya hak kazanmıştır.
5. sınıf öğrencisi Yağmur Demir yine aynı yarışmada Matematik Branşında 100 tam puan alarak 1. Derece Diploması ile Dünya birincisi olmuş ve Altın Madalya almaya hak kazanmıştır.

XVI. Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması'nda Biyoloji dalında 8. sınıf öğrencimiz Ahmet Berkin Örnek, Biyoloji dalında 94 puan alarak 1. Derece Diploması ile Altın Madalya alırken, 8. sınıf öğrencisi Yağız Yılmaz 92 puan elde ederek 1. Derece Diploması ile Altın Madalya kazanmıştır.

Öğrencilerimizi üstün başarılarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz