Okul Birincileri Yaş Kütüğüne Plaket Çaktı: Yolunuz Açık Olsun 2020 Mezunları

Özel Yeşeren Lisesi ve Özel Yeşeren Ortaokulundan 2020 yılında 1.lik, 2.lik ve 3.lük dereceleriyle mezun olan öğrencilerimiz plaketlerini aldı. Birinci olarak mezun olan öğrencilerimiz yaş kütüğüne isimlerini çaktı. Lise Müdürü Rıza Hançer ve İlköğretim Müdürü Birsen Aksu öğrencilerini kutlayarak bir sonraki eğitim basamağında onlara başarılar diledi.

Pandemi sürecinde koşulların elverişsizliği nedeniyle gerçekleşemeyen 2020 Kep Giyme ve Mezuniyet Törenleri'nin yerine küçük bir seremoniyle dereceye giren öğrencilerimiz yaş kütüğüne plaket çaktı.

99,12 puan ortalamasıyla Özel Yeşeren Lisesi birincisi olan Eylül Süner, İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine, 98.71 puanla okul ikincisi olan Doğa Kavlak Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine ve 97.17 puanla okul üçüncüsü olan Yiğit Ayman İzmir Bakırçay Üniversitesi Hukuk Fakültesine yerleşti.

Ortaokulu, 99,24 puanla tamamlayan Gülin Atabey birinci, 99,23 puanla tamamlayan Sertaç Göktaş ikinci ve 99,15 puanla tamamlayan Yağız Yılmaz üçüncü oldu.

Dereceye giren öğrencilerimizi kutluyor, üniversite ve lise yaşamlarında başarı ve mutluluklar diliyoruz. Tüm mezunlarımız yolu açık olsun.