ÖĞRENCİLERİMİZE YENİ FIRSATLAR! Almanya’da Yüksek Öğrenim Protokolü

Değerli Velimiz, Sevgili Öğrencimiz,

Öncelikle hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl dileklerimizi sunarım. Özel Yeşeren Okulları olarak öğrencilerimizin ufuklarını genişletecek, onları üniversite ve sonrası yaşamlarına hazırlayacak birçok alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bunlardan en önemlilerinden olan yabancı dilde de önemli atılımlar yapıyoruz.

Öğrencilerimizin gelecekte yurtdışında kurmayı planladıkları yaşantılarını şimdiden planlayabilmeleri için birçok webinar bilgilendirmesini sizlerle paylaşıyoruz. Bunlardan en önemlisi ise, okulumuz mezunlarına Türkiye’de üniversitelerin mühendislik fakültelerini kazanmaları durumunda kendilerine kapılarını ücretsiz olarak açacak bir devlet üniversitesi olan University of Applied Sciences (Uygulamalı Bilimler Üniversitesi) Würzburg-Schweinfurt ile yaptığımız iş birliği protokolü bilgilendirmesi olacaktır. Bu bilgilendirme ve tanıtım webinarına 17 Ocak 2022 Pazartesi Saat:18.30'da aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

Özgüvenli, dünya ile entegre, empati kurabilen, kendisine ve çevresine faydalı, mutlu gençleri birlikte yetiştirebilmek için her türlü eğitim-öğretim ortamını öğrencilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Hüseyin GERGİN

Lise Müdürü

Webinar Linki :

https://fhws.zoom.us/j/89773331333?pwd=SnFxOTQ4Tkw4eTJpRU5mNWZhRHRQQT09

Meeting-ID: 897 7333 1333
Kenncode: 205696

17.01.2022 18:30