Özel Yeşeren Ortaokulu Veli Toplantısı

Değerli Velilerimiz,

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Veli Toplantı Takvimi kapsamında 25 Eylül 2021 Cumartesi günü yüz yüze olarak veli toplantısı yapılacaktır. Veli toplantıları okul/öğretmen ile aile iş birliğinin oluşması ve bu çerçevede öğrencilerin, belirlenen hedefler doğrultusunda değişimi ve gelişmelerine olanak sağlayacak en önemli toplantılardan biridir.

Velilerimiz, toplantılarda; çocukların davranış ve akademik başarı durumlarına ilişkin bilgileri öğrenebilecekleri gibi kendi görüş ve önerilerini paylaşabilme olanağı bulacaklardır.

Veli-öğretmen bireysel görüşmelerinin daha verimli geçmesi için önerimiz; velilerimizin toplantıdan önce öğrenci ile ilgili bilgileri, okulumuzun Okul yönetim sistemi K12’den (şifrelerini kullanarak) öğrenmeleridir. Velilerimizden beklentimiz; görüşmelerin nitelikli ve zaman yönetimi açısından bireysel veli görüşmeleri için K12 üzerinden ilgili öğretmenden randevu talep edilmesidir. Zamanın yeterli olmaması durumunda; Veli-Öğretmen Görüşme Saatlerinin kullanılması ya da bu saatlerin dışında görüşmek için öğretmenlerimizin boş saatlerinde randevu alınması daha uygun olacaktır. Görüşmelerde paylaşılacak her türlü bilgi, görüş ve öneri hem okulumuzun hem de öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması için bir fırsat olarak değerlendirilecektir.

Veli-öğretmen görüşmelerinin verimli geçmesi dileklerimizle.

Birsen Aksu

OKUL MÜDÜRÜ

NOTLAR

  • Rehberlik servisi ile bire bir görüşme yapılmayacak olup görüşme yapmak isteyen velilerimizin randevuları oluşturulacaktır.
  • Öğrenci servislerini ilgilendiren konuları görüşmek üzere servis sorumlusuulaşım ofisinde hazır bulunacaklardır.

SINIF

:

5-A

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

EMEL SABRİN

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 5-A SINIFI

09.30-10.30

BUKET D.SALTABAŞ

TÜRKÇE

3.KAT 5-A SINIFI

10.30-10.35

ESRA EMRE

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 5-A SINIFI

10.35-10.40

CEYRAN AKTAŞ

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 5-A SINIFI

10.40-10.45

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 5-A SINIFI

10.45-10.50

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 5-A SINIFI

10.50-11.00

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 5-A SINIFI

11.00-11.15

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 5-A SINIFI

11.15-11.20

UĞUR B.YILMAZ

FATMA Ü.SERDAR

CİHAN KUTLU

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE MATEMATİK

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 5-A SINIFI

11.20-11.40

SINIF

:

5-B

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.3

II. BÖLÜM

SÜRESİ

ÖZGE DURAK

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 5-B SINIFI

09.30-10.30

UĞUR B.YILMAZ

FATMA Ü.SERDAR

CİHAN KUTLU

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE MATEMATİK

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 5-B SINIFI

10.30-10.50

TÜRKÇE

BUKET D.SALTABAŞ

3.KAT 5-B SINIFI

10.50-10.55

EMEL SABRİN

MATEMATİK

3.KAT 5-B SINIFI

10.55-11.00

ESRA EMRE

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 5-B SINIFI

11.00-11.05

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 5-B SINIFI

11.05-11.10

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 5-B SINIFI

11.10-11.20

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 5-B SINIFI

11.20-11.25

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 5-B SINIFI

11.25-11.40

SINIF

:

5-C

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

VOLKAN AKSAN

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 5-C SINIFI

09.30-10.30

DUYGU ŞEN

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 5-C SINIFI

10.30-10.35

EMEL SABRİN

MATEMATİK

3.KAT 5-C SINIFI

10.35-10.40

ÖZGE DURAK

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 5-C SINIFI

10.40-10.45

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 5-C SINIFI

10.45-10.50

UĞUR B.YILMAZ

FATMA Ü.SERDAR

CİHAN KUTLU

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE MATEMATİK

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 5-C SINIFI

10.50-11.10

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 5-C SINIFI

11.10-11.15

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 5-C SINIFI

11.15-11.30

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 5-C SINIFI

11.30-11.40

SINIF

:

6-A

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.40-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

DUYGU ŞEN

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 6-A SINIFI

13.00-14.00

BUKET D.SALTABAŞ

TÜRKÇE

3.KAT 6-A SINIFI

14.00-14.05

GAMZE AKBABA

MATEMATİK

3.KAT 6-A SINIFI

14.05-14.10

CEYRAN AKTAŞ

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 6-A SINIFI

14.10-14.15

PERRİN KAYITGAN

CİHAN KUTLU

FATMA Ü.SERDAR

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE MATEMATİK

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 6-A SINIFI

14.15-14.35

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 6-A SINIFI

14.35-14.45

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 6-A SINIFI

14.45-14.50

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 6-A SINIFI

14.50-14.05

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 6-A SINIFI

15.05-15.10

SINIF

:

6-B

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.40-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

GAMZE AKBABA

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 6-A SINIFI

13.00-14.00

VOLKAN AKSAN

TÜRKÇE

3.KAT 6-A SINIFI

14.00-14.05

DUYGU ŞEN

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 6-A SINIFI

14.05-14.10

ÖZGE DURAK

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 6-A SINIFI

14.10-14.15

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 6-A SINIFI

14.15-14.25

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 6-A SINIFI

14.25-14.30

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 6-A SINIFI

14.30-14.45

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 6-A SINIFI

14.45-14.50

PERRİN KAYITGAN

CİHAN KUTLU

FATMA Ü.SERDAR

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE MATEMATİK

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 6-A SINIFI

14.50-15.10

SINIF

:

7-A

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.40-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

CANAN TEPE

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 7-A SINIFI

13.00-14.00

PERRİN KAYITGAN

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 7-A SINIFI

14.00-14.10

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 7-A SINIFI

14.10-14.25

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 7-A SINIFI

14.25-14.30

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 7-A SINIFI

14.30-14.40

ÖZGE DURAK

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 7-A SINIFI

14.40-14.45

ESRA EMRE

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 7-A SINIFI

14.45-14.50

GAMZE AKBABA

MATEMATİK

3.KAT 7-A SINIFI

14.50-14.55

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 7-A SINIFI

14.55-15.00

SINIF

:

7-B

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.40-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

ESRA ÖZKAN

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 7-B SINIFI

13.00-14.00

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

MUHARREM KARADUMAN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

3.KAT 7-B SINIFI

14.00-14.10

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 7-B SINIFI

14.10-14.20

CEYRAN AKTAŞ

SOSYAL BİLGİLER

3.KAT 7-B SINIFI

14.20.14.30

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 7-B SINIFI

14.30-14.35

FATMA Ü.SERDAR

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

SCİENCE STEAM

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 7-B SINIFI

14.35-14.50

GÖZDE KIRIM

MATEMATİK

3.KAT 7-B SINIFI

14.50-15.00

VOLKAN AKSAN

TÜRKÇE

3.KAT 7-B SINIFI

15.00-15.05

SELCAN YILDIRIM

SİNEM AKAY

İKİNCİ YABANCI DİL

3.KAT 7-B SINIFI

15.05-15.15

SINIF

:

8-A

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

BURAK KAVAL

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 8-A SINIFI

09.30-10.30

CANAN TEPE

TÜRKÇE

3.KAT 8-A SINIFI

10.30-10.40

GÖZDE KIRIM

MATEMATİK

3.KAT 8-A SINIFI

10.40-10.50

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

3.KAT 8-A SINIFI

10.50-11.00

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 8-A SINIFI

11.00-11.10

ESRA ÖZKAN

FE BİLİMLERİ

3.KAT 8-A SINIFI

11.10-11.20

CEYRAN AKTAŞ

T.C İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK

3.KAT 8-A SINIFI

11.20-11.30

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 8-A SINIFI

11.30-11.40

CİHAN KUTLU

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 8-A SINIFI

11.40-12.00

SINIF

:

8-B

TARİH

:

25.09.2021

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

HÜLYA SEL

Sınıf Öğretmeni

3.KAT 8-B SINIFI

09.30-10.30

ESRA ÖZKAN

FEN BİLİMLERİ

3.KAT 8-B SINIFI

10.30-10.40

ASLIHAN İKİZ

TUĞÇE TAŞKIN

GÖRSEL SANATLAR

MÜZİK

3.KAT 8-B SINIFI

10.40-10.50

AYŞE GÜRKAN

DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

3.KAT 8-B SINIFI

10.50-11.00

ÖZGE DURAK

T.C İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK

3.KAT 8-B SINIFI

11.00-11.10

CİHAN KUTLU

ALİ FORROKHPOUR

İNGİLİZCE MC

İNGİLİZCE SKILLS

3.KAT 8-B SINIFI

11.10-11.20

BURAK KAVAL

GÖZDE KIRIM

MATEMATİK

3.KAT 8-B SINIFI

11.20-11.40

DİNÇER DİNÇ

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR

3.KAT 8-B SINIFI

11.40-11.50

Paylaş