Özel Yeşeren İlkokulu Veli Toplantısı

Değerli Velilerimiz,

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Veli Toplantı Takvimi kapsamında 18 Eylül 2021 Cumartesi günü yüz yüze olarak veli toplantısı yapılacaktır. Veli toplantıları okul/öğretmen ile aile iş birliğinin oluşması ve bu çerçevede öğrencilerin, belirlenen hedefler doğrultusunda değişimi ve gelişmelerine olanak sağlayacak en önemli toplantılardan biridir.

Velilerimiz, toplantılarda; çocukların davranış ve akademik başarı durumlarına ilişkin bilgileri öğrenebilecekleri gibi kendi görüş ve önerilerini paylaşabilme olanağı bulacaklardır.

Veli-öğretmen bireysel görüşmelerinin daha verimli geçmesi için önerimiz; velilerimizin toplantıdan önce öğrenci ile ilgili bilgileri, okulumuzun Okul yönetim sistemi K12’den (şifrelerini kullanarak) öğrenmeleridir. Velilerimizden beklentimiz; görüşmelerin nitelikli ve zaman yönetimi açısından bireysel veli görüşmeleri için K12 üzerinden ilgili öğretmenden randevu talep edilmesidir. Zamanın yeterli olmaması durumunda; Veli-Öğretmen Görüşme Saatlerinin kullanılması ya da bu saatlerin dışında görüşmek için öğretmenlerimizin boş saatlerinde randevu alınması daha uygun olacaktır. Görüşmelerde paylaşılacak her türlü bilgi, görüş ve öneri hem okulumuzun hem de öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması için bir fırsat olarak değerlendirilecektir.

Veli-öğretmen görüşmelerinin verimli geçmesi dileklerimizle.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Pandemi koşulları nedeniyle her öğrencimiz için sadece bir ebeveyninin toplantıya katılması ve öğrencilerin okula getirilmemesi önemle rica olunur.

NOTLAR

  • Rehberlik servisi ile bire bir görüşme yapılmayacak olup görüşme yapmak isteyen velilerimizin randevuları oluşturulacaktır.
  • Öğrenci servislerini ilgilendiren konuları görüşmek üzere servis sorumlusu ulaşım ofisinde hazır bulunacaklardır.

Birsen Aksu
OKUL MÜDÜRÜ

SINIF

:

5 YAŞ

TARİH

:

ELVAN ÇELENK

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

10.30-11.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Elvan Çelenk

Sınıf Öğretmeni

11.00-12.00

Sinem Akay -
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

12.00-12.05

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar-Seramik

12.05-12.10

Tuğçe Saatçiler

Müzik

12.10-12.15

Özmen Sever

Beden Eğitimi

12.15-12.20

Muharrem Karaduman

Kodlama

12.20-12.25

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları-Bale

12.25-12.30

Çağla Nihan Atik -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Drama- Skılls)

12.30-12.35

SINIF

:

6 YAŞ-A

TARİH

:

MERVE AKKURT

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

10.30-11.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Merve Akkurt

Sınıf Öğretmeni

11.00-12.00

İlayda Baliç -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Drama- Skılls)

12.00-12.05

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları-Bale

12.05-12.10

Seda Selin Öztürk

Satranç

12.10-12.15

Muharrem Karaduman

Kodlama

12.15-12.20

Özmen Sever

Beden Eğitimi

12.20-12.25

Tuğçe Saatçiler

Müzik

12.25-12.30

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar-Seramik

12.30-12.35

Elif Duygu Karaüzümlüler

Sesler ve Çizgiler-İlkokul Sınıf Öğretmeni

12.35-12.40

Sinem Akay- Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

12.40-12.45

SINIF

:

6 YAŞ-B

TARİH

:

GÜLEN KARAALİ

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

10.30-11.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Gülen Karaali

Sınıf Öğretmeni

11.00-12.00

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar-Seramik

12.00-12.05

Tuğçe Saatçiler

Müzik

12.05-12.10

Özmen Sever

Beden Eğitimi

12.10-12.15

Seda Selin Öztürk

Satranç

12.15-12.20

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları-Bale

12.20-12.25

Muharrem Karaduman

Kodlama

12.25-12.30

Sinem Akay- Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

12.30-12.35

Zeynep Sözen -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Drama- Skılls)

12.35-12.40

Elif Duygu Karaüzümlüler

Sesler ve Çizgiler-İlkokul Sınıf Öğretmeni

12.40-12.45

SINIF

:

1A

TARİH

:

DİLAN YILMAZ

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Dilan Yılmaz

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Sinem Akay- Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.30-10.35

Muharrem Karaduman

Kodlama

10.35-10.40

Seda Selin Öztürk

Satranç

10.40-10.45

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.45-10.50

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.50-10.55

Tuğçe Saatçiler

Müzik

10.55-11.00

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

11.00-11.05

Özmen Sever

Beden Eğitimi

11.05-11.10

Gizem Abacı -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.10-11.15

SINIF

:

1B

TARİH

:

NURCAN DAL

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Nurcan Dal

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Özmen Sever

Beden Eğitimi

10.30-10.35

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.35-10.40

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

10.40-10.45

Tuğçe Saatçiler

Müzik

10.45-10.50

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.50-10.55

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.55-11.00

Seda Selin Öztürk

Satranç

11.00-11.05

Gizem Abacı -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.05-11.10

Muharrem Karaduman

Kodlama

11.10-11.15

SINIF

:

1C

TARİH

:

NURCAN ÇAKIRGÖZ

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Nurcan Çakırgöz

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Muharrem Karaduman

Kodlama

10.30-10.35

Seda Selin Öztürk

Satranç

10.35-10.40

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.40-10.45

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.45-10.50

Tuğçe Saatçiler

Müzik

10.50-10.55

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.55-11.00

Özmen Sever

Beden Eğitimi

11.00-11.05

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

11.05-11.10

Gizem Demir -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.10-11.15

SINIF

:

1D

TARİH

:

FEYZA GÜNENÇ

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Feyza Günenç

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

10.30-10.35

Özmen Sever

Beden Eğitimi

10.35-10.40

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.40-10.45

Sinem Akay -
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.45-10.50

Seda Selin Öztürk

Satranç

10.50-10.55

Muharrem Karaduman

Kodlama

10.55-11.00

Tuğçe Saatçiler

Müzik

11.00-11.05

Gizem Demir -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.05-11.10

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

11.10-11.15

SINIF

:

1E

TARİH

:

NAZAN İKİZOĞLU

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Nazan İkizoğlu

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.30-10.35

Tuğçe Saatçiler

Müzik

10.35-10.40

Özmen Sever

Beden Eğitimi

10.40-10.45

Seda Selin Öztürk

Satranç

10.45-10.50

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.50-10.55

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

10.55-11.00

Muharrem Karaduman

Kodlama

11.00-11.05

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

11.05-11.10

Selenay Oruz -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.10-11.15

SINIF

:

2A

TARİH

:

ELİF DUYGU KARAÜZÜMLÜLER

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Elif Duygu Karaüzümlüler

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil (İspanyolca-Almanca)

14.00-14.05

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.05-14.10

Seda Selin Öztürk

Satranç

14.10-14.15

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.15-14.20

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.20-14.25

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.25-14.30

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

14.30-14.35

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.35-14.40

Nida Berkay Keptiğ -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

14.40-14.45

SINIF

:

2B

TARİH

:

SEVGİ TUZCU

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Sevgi Tuzcu

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.00-14.05

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

14.05-14.10

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

14.10-14.15

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.15-14.20

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.20-14.25

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.25-14.30

Seda Selin Öztürk

Satranç

14.30-14.35

Nida Berkay Keptiğ -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

14.35-14.40

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.40-14.45

SINIF

:

2C

TARİH

:

SEVİM LAP

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Sevim Lap

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.00-14.05

Seda Selin Öztürk

Satranç

14.05-14.10

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

14.10-14.15

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.15-14.20

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.20-14.25

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.25-14.30

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.30-14.35

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

14.35-14.40

Esmerilda Muratti

İngilizce (MC-Art-Science- Skılls)

14.40-14.45

SINIF

:

2D

TARİH

:

HURİYE ÜNVER

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Huriye Ünver

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

İlknur Çevik Karagöz

Halk Oyunları

14.00-14.05

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.05-14.10

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.10-14.15

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

14.15-14.20

Selin Seda Öztürk

Satranç

14.20-14.25

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.25-14.30

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.30-14.35

Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

14.35-14.40

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.40-14.45

SINIF

:

3A

TARİH

:

HİLAL BALITATLI

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Hilal Balıtatlı

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.30-10.35

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.35-10.40

Muharrem Karaduman

Kodlama

10.40-10.45

Özmen Sever

Beden Eğitimi

10.45-10.50

Uğur Berat Yılmaz -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

10.50-10.55

Seda Selin Öztürk

Satranç

10.55-11.00

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

11.00-11.05

Tuğçe Saatçiler

Müzik

11.05-11.10

SINIF

:

3B

TARİH

:

AYSUN TOMRUK

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

09.00-09.30

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Aysun Tomruk

Sınıf Öğretmeni

09.30-10.30

Tuğçe Saatçiler

Müzik

10.30-10.35

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

10.35-10.40

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

10.40-10.45

Muharrem Karaduman

Kodlama

10.45-10.50

Özmen Sever

Beden Eğitimi

10.50-10.55

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

10.55-11.00

Selenay Oruz -Esmerilda Muratti

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

11.00-11.05

Seda Selin Öztürk

Satranç

11.05-11.10

SINIF

:

4A

TARİH

:

HALE DEMİRKOL

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Hale Demirkol

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.00-14.05

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.05-14.10

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.10-14.15

Seda Selin Öztürk

Satranç

14.15-14.20

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

14.20-14.25

Gizem Serin -
Ali Farrakfour

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

14.25-14.30

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.30-14.35

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.35-14.40

SINIF

:

4B

TARİH

:

HATİCE SİBEL GAZCI

I. BÖLÜM

SÜRESİ

  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması

12.30-13.00

II. BÖLÜM

SÜRESİ

Hatice Sibel Gazcı

Sınıf Öğretmeni

13.00-14.00

Hülya Sel

Yaratıcı Okuma

14.00-14.05

Aslıhan İkiz

Görsel Sanatlar

14.05-14.10

Muharrem Karaduman

Kodlama

14.10-14.15

Özmen Sever

Beden Eğitimi

14.15-14.20

Gizem Serin-
Ali Farrakfour

İngilizce(MC-Art-Science- Skılls)

14.20-14.25

Seda Selin Öztürk

Satranç

14.25-14.30

Sinem Akay-
Selcan Yıldırım

2.Yabancı Dil(İspanyolca-Almanca)

14.30-14.35

Tuğçe Saatçiler

Müzik

14.35-14.40

Paylaş