Duyurular

Veli Toplantısı (Lise 9., 10. ve 11. Sınıf Öğrencileri)

13 Aralık 2019
Değerli Velilerimiz,
Okulumuz 9., 10. ve 11. sınıf öğrencilerinin veli toplantısı 14 Aralık 2019 Cumartesi günü yapılacaktır. Toplantı planı aşağıda bilginize sunulmuştur. Katılmanızı rica eder, kolaylıklar dileriz.
 
ÖZEL YEŞEREN LİSESİ   
 
9.SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİ SÜRESİ
 
  • Bireysel Öğretmen Görüşmeleri
Devrim Arslantaş Tunçel Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği 09.00 – 11.00
Seda Şan Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği
Adil Can Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Duygu Gürkan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Fatma Türkseven Kimya Zemin Kat Kimya Dersliği
Demet Evin Uluğ Edebiyat 1.Kat Edebiyat Dersliği
Çiğdem Sayın Edebiyat 1.Kat Edebiyat Dersliği
Mümin Durgun Coğrafya 1.Kat Coğrafya Dersliği
Burçin Tosun Coğrafya 1.Kat Coğrafya Dersliği
Doğan Gökdemir Tarih 1. Kat Tarih Dersliği
H. Faize Böcügöz İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Özge Abik İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Merve Kılınçarslan İngilizce 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Yeliz Denizli Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Simge Balkan Matematik 2.Kat Matematik Dersliği
Gülşah Bulut Matematik 2.Kat Matematik Dersliği
Bahtınur Öztürk Matematik 2.Kat Matematik Dersliği
E. Berna Akman Felsefe 2. Kat 1. Derslik
Zeliha Arslan Din Kültürü 2. Kat 1. Derslik
Enis Çağlar Müzik 2. Kat 2. Derslik
Gizem Bağlar Beden Eğitimi 2. Kat 2. Derslik
 
10.SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİ SÜRESİ
 
  • Bireysel Öğretmen Görüşmeleri
Devrim Arslantaş Tunçel Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği 11:30 – 13:30
Seda Şan Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği
A.Kübra Türker Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği
İlkay İnan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Adil Can Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Duygu Gürkan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Filiz Yılmaz Kimya Zemin Kat Kimya Dersliği
Burcu Petek Kimya Zemin Kat Kimya Dersliği
Demet Evin Uluğ Edebiyat 1.Kat Edebiyat Dersliği
Serhat Beyazyıldırım Edebiyat 1.Kat Edebiyat Dersliği
Mümin Durgun Coğrafya 1.Kat Coğrafya Dersliği
Zeynep Özmut Tarih 1. Kat Tarih Dersliği
H. Faize Böcügöz İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Merve Taşpınar İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Özge Abik İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Merve Kılınçarslan İngilizce 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Yeliz Denizli Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Gülşah Bulut Matematik 2.Kat Matematik Dersliği
Bahtınur Öztürk Matematik 2.Kat Matematik Dersliği
E. Berna Akman Felsefe 2. Kat 1. Derslik
Zeliha Arslan Din Kültürü 2. Kat 1. Derslik
Enis Çağlar Müzik 2. Kat 2. Derslik
Gizem Bağlar Beden Eğitimi 2. Kat 2. Derslik

 
11.SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİ SÜRESİ
 
  • Bireysel Öğretmen Görüşmeleri
Devrim Arslantaş Tunçel Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği 14.00 – 16.00
Seda Şan Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği
A.Kübra Türker Biyoloji Zemin Kat Biyoloji Dersliği
İlkay İnan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Miraç Çan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Duygu Gürkan Fizik Zemin Kat Fizik Dersliği
Filiz Yılmaz Kimya Zemin Kat Kimya Dersliği
Burcu Petek Kimya Zemin Kat Kimya Dersliği
Demet Evin Uluğ Edebiyat 1.Kat 1.Edebiyat Dersliği
Çiğdem Sayın Edebiyat 1.Kat 1.Edebiyat Dersliği
A.Cem Denizli Edebiyat 1.Kat 1.Edebiyat Dersliği
Gülşah Durak Edebiyat 1.Kat 2.Edebiyat Dersliği
Serhat Beyazyıldırım Edebiyat 1.Kat 2.Edebiyat Dersliği
Burçin Tosun Coğrafya 1.Kat Coğrafya Dersliği
Tülay Ünlüer Tarih 1. Kat Tarih Dersliği
Doğan Gökdemir Tarih 1. Kat Tarih Dersliği
H. Faize Böcügöz İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Merve Taşpınar İngilizce 1. Kat 1.Yabancı Dil Dersliği
Yeliz Denizli Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Simge Balkan Matematik 2.Kat 1.Matematik Dersliği
Ömer Karabaş Matematik 2.Kat 1.Matematik Dersliği
Elçin Ülker Matematik 2.Kat 1.Matematik Dersliği
Ferah Bayhan Matematik 2.Kat 2.Matematik Dersliği
Ceren Demir Matematik 2.Kat 2.Matematik Dersliği
E. Berna Akman Felsefe 2. Kat 1. Derslik
Zeliha Arslan Din Kültürü 2. Kat 1. Derslik
Enis Çağlar Müzik 2. Kat 2. Derslik
Gizem Bağlar Beden Eğitimi 2. Kat 2. Derslik
 
 
 
32 ms