Duyurular

Veli Toplantısı (Ana Sınıfı ve 1. Sınıf 28 Eylül 2019 Cumartesi)

25 Eylül 2019
Ana Sınıfı ve 1. Sınıf Veli Toplantısı
Değerli Velilerimiz,
Özel Yeşeren Okulları ana sınıf ve 1. sınıf öğrencilerinin ilk veli toplantısı 28 Eylül 2019 Cumartesi günü yapılacaktır. Program aşağıdaki şekildedir. katılmanızı önemle rica ederiz. 
Anaokulu Sınıfları: 9.30
1. Sınıf Öğrencileri: 13.00
ÖZEL YEŞEREN OKULLARI

                                                                                                                                    
SINIF : ANA SINIFI A
TARİH : 28 Eylül 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
09.30-10.10
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Elvan Çelenk Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 1-B Dersliği 10.10-12.00
İlayda Baliç
Esmerilda Murati
İngilizce(MC-Art-Drama))
İngilizce Skılls-
Zemin Kat 2-A Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-B Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 2-B Dersliği
Begüm Burguç Beden Eğitimi Zemin Kat 3-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1.Kat Almanca Dersliği
Sinem Akay İspanyolca Zemin Kat 4-A Dersliği
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları 1. Kat Halk Oyunları Dersliği
SINIF : ANA SINIFI B
TARİH : 28 Eylül 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
9.30-10.10
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Elif Çakır Pelit Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 1-A Dersliği  
İrem Aksoy
Esmerilda Murati
İngilizce(MC-Art-Drama))
İngilizce Skılls-
Zemin Kat 2-A Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-B Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 2-B Dersliği
Begüm Burguç Beden Eğitimi Zemin Kat 3-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1.Kat Almanca Dersliği
Sinem Akay İspanyolca Zemin Kat 4-A Dersliği
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları 1. Kat Halk Oyunları Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
Zafer Çakmen Akıl Oyunları 1.Kat 5-A Dersliği
 
 















 
SINIF : 1-A Sınıfı
TARİH : 28 Eylül 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
13.00-13.40
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Hilal Balıtatlı Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 1.Kat 1-A Dersliği 13.40-16.00
Melis Öğen
Esmerilda Murati
İlayda Baliç
İngilizce(MC)
İngilizce (Skills)
İngilizce ( Art)
Zemin Kat 2-A Dersliği
 
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-B Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 2-B Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Begüm Burguç Begüm Burguç Zemin Kat 3-A Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat Almanca Dersliği
Sinem Akay İspanyolca Zemin Kat 4-A Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları 1.Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat 5-A Dersliği
 
SINIF : 1-B Sınıfı
TARİH : 28 Eylül 2019 Cumartesi
                                                           
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
 
13.00-13.40
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Aysun Tomruk Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 1-B Dersliği 13.40-16.00
Cansu Topçu
Esmerilda Murati
İlayda Baliç
İngilizce(MC)
İngilizce (Skills)
İngilizce ( Art)
Zemin Kat 2-A Dersliği
 
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-B Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 2-B Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Begüm Burguç Beden Eğitimi Zemin Kat 3-A Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat Almanca Dersliği
Sinem Akay İspanyolca Zemin Kat 4-A Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları 1.Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat 5-A Dersliği
 











 
13 ms