Duyurular

Veli Toplantısı (2., 3. ve 4. Sınıf Öğrencileri)

08 Ekim 2019
Değerli Velilerimiz,

Okulumuz 2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin veli toplantısı 12 Ekim 2019 Cumartesi günü yapılacaktır. Toplantı planı aşağıda bilginize sunulmuştur. Katılmanızı rica eder, kolaylıklar dileriz.
ÖZEL YEŞEREN OKULLARI
          
SINIF : 2-A Sınıfı
TARİH : 12 Ekim 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
09.30-10.10
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Hale Demirkol Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 2-A Dersliği 10.10-12.00
Cansu Topçu İngilizce(MC) Zemin Kat 1-A Dersliği
Esmerilda Murati İngilizce (Skills, Art) Zemin Kat 1-A Dersliği
İlayda Baliç İngilizce ( Music) Zemin Kat 1-B Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 3-A Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 3-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Begüm Gurguç Beden Eğitimi Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sinem Akay İspanyolca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat Akıl Oyunları Dersliği
  
SINIF : 2-B Sınıfı
TARİH : 12 Ekim 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
09.30-10.10
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Hatice Sibel Gazcı Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 2-B Dersliği
 
10.10-12.00
Melis Öğen İngilizce(MC) Zemin Kat 1-B Dersliği
Esmerilda Murati İngilizce (Skills,art) Zemin Kat 1-A Dersliği
İlayda Baliç İngilizce (Music) Zemin Kat 1-B Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 3-A Dersliği
Gülistan Zorba Seramik Zemin Kat 3-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 3-B Dersliği
Begüm Burguç Beden Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sinem Akay İspanyolca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat Akıl Oyunları Dersliği
                                                                                                                                     
SINIF :  3-A Sınıfı
 
TARİH : 12 Ekim 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
13.00-13.40
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Nurcan Çakırgöz Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 3-A Dersliği 13.40-16.00
Melis Öğen İngilizce(MC) Zemin Kat 1-B Dersliği
Esmerilda Murati İngilizce (Skills) Zemin Kat 1-A Dersliği
Cansu Topçu İngilizce ( Music) Zemin Kat 1-A Dersliği
İlayda Baliç İngilizce(Art,Cambridge) ) Zemin Kat 1-B Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 2-B Dersliği
Damla Kahramanöz Beden Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sinem Akay İspanyolca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat Akıl Oyunları Dersliği
                                                                                                                                         
SINIF : 3-B Sınıfı
TARİH : 12 Ekim 2019 Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
13.00-13.40
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Nazan İkizoğlu Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 3-B Dersliği 13.40-16.00
Cansu Topçu İngilizce(MC) Zemin Kat 1-A Dersliği
Esmerilda Murati İngilizce (Skills) Zemin Kat 1-A Dersliği
Melis Öğen İngilizce ( Music) Zemin Kat 1-B Dersliği
İlayda Baliç İngilizce(Art,Cambridge) Zemin Kat 1-B Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 2-B Dersliği
Damla Kahramanöz Beden Eğitimi Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sinem Akay İspanyolca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat Akıl Oyunları Dersliği
 
SINIF : 4-A Sınıfı
TARİH : 12 Ekim Cumartesi
 
I. BÖLÜM SÜRESİ
  • Toplantı katılım cetvelinin velilere imzalatılması
13.00-13.40
 
II. BÖLÜM SÜRESİ
  • Bireysel öğretmen görüşmeleri
Şule Kolaylı Sınıf Öğretmeni Zemin Kat 4-A Dersliği
 
13.40-16.00
Merve Şenbahar İngilizce(MC-Art,  Music) 1. Kat 5-A Dersliği
Esmerilda Murati İngilizce (Skills) Zemin Kat 1-A Dersliği
Melek Metin İngilizce (Cambridge) 1. Kat 5-A Dersliği
Burçin Şahin Görsel Sanatlar Zemin Kat 2-A Dersliği
Nur Kısaoğlu Müzik Zemin Kat 2-B Dersliği
Damla Kahramanöz Beden Eğitimi Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Selcan Yıldırım Almanca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sinem Akay İspanyolca 1. Kat 2.Yabancı Dil Dersliği
Sedef Kaval Kodlama 1.Kat Bilgisayar Laboratuvarı
İlknur Çelik Karagöz Halk Oyunları Zemin Kat Halk Oyunları Dersliği
Zafer Çakmen Satranç-Akıl Oyunları 1.Kat Akıl Oyunları Dersliği
 
NOTLAR
 
  • Rehberlik servisi ile bire bir görüşme yapılmayacak olup görüşme yapmak isteyen velilerimizin randevuları oluşturulacaktır. Öğrenci servislerini ilgilendiren konuları görüşmek üzere servis sorumlusu ulaşım ofisinde hazır bulunacaktır.
13 ms