Okulda Yaşam

İlköğretim

Tarih Konu Saat-Süre Yer Uygulayıcı Kime Uygulanacağı
29.08.2019 Olimpiyat Çalışma Grubu  Seçme Sınavı (Matematik) 11.00-11.40 Yemekhane  Matematik Bölümü 5., 6., 7 ve 8. Sınıf Öğrenciler
9.09.2019 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni 10.00 - 11.00 Okul Bahçesi Türkçe Bölümü Tüm Okul 
9.09.2019 İlköğretim Haftası Etkinlikleri 5 gün Okul Bahçesi Sınıf Öğretmenleri İlkokul Öğrencileri
11.09.2019 Kulüp Tanıtımı 15.55-16.35 Konferans Salonu Bölümler İlkokul Öğrencileri
12.09.2019 Kulüp Tanıtımı 15.45-16.35 Konferans Salonu Bölümler Ortaokul Öğrencileri
24.09.2019 İletişim Konulu Seminer 15.45-16.35 Konferans Salonu PDR- Sosyal Bilgiler Bölümü 7. Sınıf Öğrencileri
25.09.2019 l. Aile Atölyesi 17.30 Toplantı Odası PDR  Veliler 
26.09.2019 Dil Bayramı 15.00 Konferans Salonu ve Derslikler Türkçe Bölümü 5, 6, 7 ve 8. Sınıflar
28.09.2019 "Atamıza Gidiyoruz" Anıtkabir Gezisi 2 gün Ankara Sosyal Bilgiler Bölümü 8. Sınıf Öğrencileri
28.09.2019  Veli Toplantısı (Ana Sınıfı ve 1. Sınıflar) 10.00 Konferans Salonu ve Derslikler PDR Ana Sınıfı ve 1. Sınıflar Zümresi ile Branş Öğretmenler Okul Öncesi ve 1. Sınıf Velileri
2.10.2019 Meteoroloji Genel Müdürlüğü Gezisi 13.30-15.30 Meteoroloji Genel Müdürlüğü Fen Bölümü 8. Sınıf Öğrencileri
2.10.2019 Sınava Doğru Veli Semineri  17.30 Konferans Salonu PDR 8. Sınıf Velileri
4.10.2019 Hayvanları Koruma Günü (Animal Protection Day) Tam Gün Koridorlar Panolar Yabancı Diller Bölümü İlkokul Öğrencileri, 5.,6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
7.10.2019 Sınıflar Arası Futbol Turnuvası 13.10-13.55 Halı Saha  Beden Eğitimi Bölümü Ortaokul Öğrencileri
7.10.2019 5. Sınıflar Tanışma Gezisi_Çiçekliköy 12.50-15.30 Park Orman Çiçekliköy Müdür Yardımcısı 5. Sınıf Öğrencileri
12.10.2019 Veli Toplantısı (2., 3. ve 4. Sınıflar) 10.00 Konferans Salonu ve Derslikler PDR  Sınıf Öğretmenleri ve Branş Öğretmenler 2., 3. ve 4. Sınıf Velileri
14.10.2019 Tiyatro Gezisi (Küçük Kahramanlar) 11.00 Sıcakkan Çocuk Tiyatrosu Ana Sınıfı Öğretmenleri Okul Öncesi ve 1. Sınıf Öğrencileri
14.10.2019 Ören Yeri Gezisi - Evvel Zaman Smyrna   13.30 Agora Ören Yeri Macera Atölyesi 4. Sınıf Öğrencileri
14.10.2019 Veli Toplantısı 17.00 Derslikler Ortaokul Öğretmenleri 5A ve 7A
15.10.2019 Deyimler Atasözü ve Maket Hazırlama Yarışması 7 gün Derslikler Türkçe Bölümü 5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
15.10.2019 Evvel Zaman Smyrna- Agora 13.00 Agora Ören Yeri Sınıf Öğretmeni 4. Sınıf Öğrencileri
 
15.10.2019 Ege Üniversitesi Gözlem Evi Gezisi 10.00-13.00 Ege Üniversitesi Gözlem Evi Fen Bilimleri Bölümü 6A-6B-7A
15.10.2019 Davranış Kuralları ve Okul Yaşamı 14.50-15.30 Konferans Salonu PDR 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
15.10.2019 Veli Toplantısı 17.00 Derslikler Ortaokul Öğretmenleri 6A ve 7B
16.10.2019 Veli Toplantısı 17.00 Derslikler Ortaokul Öğretmenleri 5B ve 7D
17.10.2019 Veli Toplantısı 17.00 Derslikler Ortaokul Öğretmenleri 7C ve 6B
18.10.2019 Ege Üniversitesi Gözlem Evi Gezisi 10.00-13.00 Ege Üniversitesi Gözlem Evi Fen Bilimleri Bölümü 7B-7C- 7D
19.10.2019 Veli Toplantısı (8. Sınıflar) 14.00 Derslikler Ortaokul Öğretmenleri 8. Sınıf Velileri
21.10.2019 ll. Aile Atölyesi 17.30 Toplantı Odası PDR Veliler
22.10.2019 TRT Gezisi 14.30 TRT İzmir Sosyal Bilgiler Bölümü 7. Sınıf Öğrencileri
22.10.2019 Orta Asya Maket Sergisi 13.30-15.30 1. Kat Koridoru Sosyal Bilgiler Bölümü 6. Sınıf Öğrencileri
24.10.2019 İzmir Etnografya Müzesi 13.00 Etnografya Müzesi Konak Sınıf Öğretmenleri 3. Sınıf Öğrencileri
25.10.2019 "Yaşasın Cumhuriyet" Konulu Resim Sergisi 10 gün Konuk Salonu Görsel Sanatlar Bölümü İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
25.10.2019 Ege Üniversitesi Kağıt ve Kitap Sanatları Müzesi 13.30-15.00 Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenleri 2. Sınıf Öğrencileri
25.10.2019 Sağlıklı Beslenme Semineri 14.00 Konferans Salonu Dr. Gökalp Müstecaplıoğlu 3., 4., 5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
29.10.2019 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni 09.30 - 10.30 Okul Bahçesi Sosyal Bilimler Bölümü   Tüm Okul
30.10.2019 "Şiirlerin Dili" 7 gün Okul Panoları ve Konuk Salonu Türkçe Bölümü 7. Sınıf Öğrencileri
30.10.2019 Seminer "Atatürk ve Liderlik" 10.30 Konferans Salonu Öğr. Gör. İbrahim Çoban 6., 7. ve 8. Sınıflar
30.10.2019 Okul Aile Birliği Genel Kurulu 18.00 Konferans Salonu Okul Müdürlüğü Sınıf Temsilcileri ve Tüm Veliler
31.10.2019 Konser- Olten Flarmoni Orkestrası 14.00 Konferans Salonu Müzik Bölümü Ortaokul Öğrencileri
4.11.2019 İlkokul Sınıfları Survivor Yarışları 12.25 Halı Saha  Beden Eğitimi Bölümü İlkokul Öğrencileri
6.11.2019 Yaratıcı Drama Etkinliği 11.20 Okuma Odası Yaratıcı Drama Öğretmeni Okul Öncesi Öğrencileri
6.11.2019 Ege Üniversitesi Tabiat Tarihi Botanik Bahçesi  Müzesi 13.30-15.30 Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Bölümü 5. Sınıf Öğrencileri
7.11.2019 Hedef Belirleme ve Motivasyon 15.45-16.35 Konferans Salonu PDR 8. Sınıf Öğrencileri
10.11.2019 10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni 9.05 Okul Bahçesi Tören Komitesi Öğrenci ve Veliler
           
11.11.2019 10 Kasım Atatürk'ü Anma İzlencesi 11.00 Konferans Salonu Tören Komitesi İlkokul, 5. ve 6. Sınıflar
11.11.2019 Uzay Kampı Gezisi 13.00-15.00 Gaziemir Uzay Kampı Fen Bilimleri Bölümü 5. Sınıf Öğrencileri
12.11.2019 Yeryüzü Şekilleri Oyun Hamuru Sergisi 7 gün 1. Kat Koridoru Sosyal Bilgiler Bölümü 5. Sınıf Öğrencileri
12.11.2019 Yeşilova Höyüğü Gezisi 10.30 Yeşilova Höyüğü  Sosyal Bilgiler Bölümü 5. Sınıf Öğrencileri
12.11.2019 Arkas Sanat Müzesi Picasso Resim Sergisi 10.30 Arkas Sanat Müzesi Sınıf Öğretmenleri 3. Sınıf Öğrencileri
13.11.2019 Opera- Kırmızı Çiçeğin Rüyası 14.00 İzmir Devlet Opera ve Balesi Sınıf Öğretmenleri 2. Sınıf Öğrencileri
14.11.2019 Yeşeren Değerlendirme Sınavı (YDS) 10.00 Derslikler 4. Sınıf ve Ortaokul Öğretmenleri 4., 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
18.11.2019 1. Ara Tatil        
24.11.2019 1. Ara Tatil  Bitimi        
25.11.2019 Öğretmenler Günü Kutlaması 14.00-14.45 Konferans Salonu İlkokul Öğretmenleri Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencileri
25.11.2019 Öğretmenler Günü Kutlaması 15.00-15.45 Konferans Salonu Ortaokul Öğretmenleri Ortaokul Öğrencileri
26.11.2019 Sadako Sergisi 7 gün Okul Panoları ve Konuk Salonu Türkçe Bölümü 5. Sınıf Öğrencileri
27.11.2019 lll. Aile Atölyesi 17.30 Toplantı Odası PDR Tüm Veliler
28.11.2019 Toprak Ana Konulu Konferans  14.00 Konferans Salonu Doç. Dr. Hüseyin Hüsnü Kayıkçıoğlu 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
29.11.2019 Organ Nakli Konulu Konferans 14.00 Konferans Salonu Doç.Dr. Evrim Bozkurt ve Dr. Erkut Demirciler 4., 5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
2.12.2019 Müze Gezisi - Romalıyım Romalısın Romalı   10.30-12.00 Tarih ve Sanat Müzesi /Fuar Macera Atölyesi 3. Sınıf Öğrencileri
2.12.2019 Sınıflar Arası Basketbol Turnuvası 13.10-13.55 Spor Salonu Beden Eğitimi Bölümü Ortaokul Öğrencileri
3.12.2019 "5 Fotoğraf 1 Deneme" Sergisi 7 gün Okul Panoları ve Konuk Salonu Türkçe Bölümü 8. Sınıf Öğrencileri
3.12.2019 Sesler Ülkesi Etkinliği 15.45-16.35 Konferans Salonu Türkçe Bölümü  6. Sınıflar
3.12.2019 Karikatür Müzesi Gezisi 13.30- 15.30 Karikatür Müzesi  Ana Sınıfı Öğretmenleri Okul Öncesi Öğrencileri
3.12.2019 Atatürk Müzesi Gezisi 13.30 Atatürk Müzesi Sınıf Öğretmenleri 3. Sınıf Öğrencileri
3.12.2019 Engelleri Aşmak 14.50-15.30 Konferans Salonu PDR 4., 5. ve 6. Sınıf Öğrencileri
4.12.2019 Çizgi Film Sinema Günüm 13.00 Konferans Salonu Sınıf Öğretmenleri Okul Öncesi ve 1. Sınıf Öğrencileri
5.12.2019 Çizgi Film Sinema Günüm 13.00 Konferans Salonu Sınıf Öğretmenleri 2., 3. ve 4.  Sınıf Öğrencileri
10.12.2019 Tiyatro Gezisi (Yetenekli Çocuklar) randevu İzmir Sanat  Sahnesi Sıcakkan Çocuk Tiyatrosu Okul Öncesi Öğrencileri
12.12.2019 Tutum Yatırım Türk Malları Haftası Kutlaması tam gün İlkokul Derslikleri Sınıf Öğretmenleri İlkokul Öğrencileri
17.12.2019 Şiir Dinletisi  15.45-16.35 Konferans Salonu Türkçe Bölümü 8. Sınıf Öğrencileri
17.12.2019 Duygularımı Yönetiyorum 11.00 Konferans Salonu PDR 2., 3. Sınıf Öğrencileri
18.12.2019 Salon Dersi Sosyal Bilgiler 15.45-16.35 Konferans Salonu Sosyal Bilgiler Bölümü 7. Sınıf Öğrencileri
20.12.2019 Latife  Hanım Köşkü Gezisi 15.00 Karşıyaka Latife Hanım Köşkü Sınıf Öğretmenleri Okul Öncesi ve 1. Sınıf Öğrencileri
24.12.2019 "Yeni Yıla Merhaba"  Konulu Resim Sergisi 10 gün Konuk Salonu Görsel Sanatlar Bölümü İlkokul - Ortaokul Öğrencileri
25.12.2019 lV. Aile Atölyesi 17.30 Toplantı Odası PDR Veliler 
30.12.2019 Yeni Yıl Balosu 15.00-16.50 Spor Salonu Ortaokul Öğretmenleri Ortaokul Öğrencileri
31.12.2019 Yeni Yıl Balosu 15.00-16.50 Spor Salonu Sınıf Öğretmenleri İlkokul Öğrencileri
6.01.2020 THK Maket Uçak Kursu 15.45-16.35 Derslikler Fen Bilimleri Bölümü 7. Sınıf Öğrencileri
7.01.2020 Meteoroloji İstasyonu Gezisi 13.30- 15.30 Meteoroloji Genel Müdürlüğü Sosyal Bilgiler Bölümü 6. Sınıf Öğrencileri
8.01.2020 Almanya Günü  Tam Gün Okul Yerleşkesi Yabancı Diller  Bölümü Ortaokul Öğrencileri
           
9.01.2020 Geri Dönüşüm Defilesi  Öğle Arası  Toplantı Odası PDR Ana Sınıfı ve 1. Sınıf Öğrencileri
13.01.2020 "Kendi Sahani Tasarla" Sergisi 13.30 Konuk Salonu Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar 3., 4. ve 5. Sınıf Öğrencileri
13.01.2020 Tiyatro Gezisi (Vitaminler mi Mikroplar mı) Randevu İzmir Sanat  Sahnesi Sıcakkan Çocuk Tiyatrosu Ana Sınıfı Öğrencileri
14.01.2020 Yeşeren Değerlendirme Sınavı (YDS) 10.00 Derslikler 4. Sınıf ve Ortaokul Öğretmenleri 4., 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
15.01.2020 Quiz Show 15.45-16.35 Konferans Salonu Yabancı Diller  Bölümü 5., 6. ve 7. Sınıf Öğrencileri
20.01.2020  Sömestr Tatili Başlaması        
31.01.2020  Sömestr Tatili Bitimi        

83 ms