Kurumsal

OKUL AİLE BİRLİĞİ

Okul Aile Birliği Başkanının Mesajı
Değerli Yeşeren Ailesi, 
 
2018-2019 eğitim öğretim yılında öğretmenlerimize, öğrencilerimize, idarecilerimize ve tüm Yeşeren Ailesine yüksek başarılar dilerim. 
 
Çocuklarımızın hedeflerine adım adım yaklaştıkları, son sınıf öğrencilerimizin ise hedeflerine ulaştıkları bir eğitim öğretim yılı olmasını diliyorum.
 
Yeşeren Okulları ile tanışıklığımızın üzerinden üç yıl geçti. Hedefleri olan bir eğitim kurumunda, hedefleri olan öğrencilerin buluştukları bir çatı olarak görüyoruz okulumuzu. Biz veliler çocuklarımızı geleceğe hazırlayacak, ideallerine ulaşmalarını sağlayacak eğitim kurumlarını seçerken haklı olarak ince eleyip sık dokuruz. Bizim eğitim serüvenimizde de bu böyle oldu. Yeşeren ailesine katılma kararımızı vermek kolay olmadı. Ama üç yıl sonra geriye baktığımızda; çocuklarımızın gerek eğitim başarısı, gerekse sorumluk sahibi, duyarlı, vicdanlı, mutlu, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olması yolunda doğru bir eğitim kurumunda olmanın gönül rahatlığı içindeyiz. 
 
Çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları bizim geleceğe yapacağımız en büyük ve kalıcı yatırım olacaktır. Bu noktada çocuklarımızı özveriyle, ilgiyle, sevgiyle nakış nakış işleyen sevgili öğretmenlerimize ve idarecilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
 
 
Birsen Yılmaz
Yeşeren Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı
 

ÖZEL YEŞEREN OKULLARI
2018-2019 ÖĞRETİM YILI OKUL AİLE BİRLİĞİ

BAŞKAN ARZU TEMEL
BAŞKAN YARDIMCISI ZEYNEP ÖLÇERLER GÖNEN
YAZMAN GİZEM AYDIN
SAYMAN ZELİHA ÜNAL
ÜYE FATMA ADIGÜZEL
ÜYE AYSEL ÖZKAN
ÜYE BEKİR ÖZ
ÜYE IŞIL ŞENGELDİ
DENETİM KURULU ÜYESİ (ASİL) MURAT TOKTAŞ
DENETİM KURULU ÜYESİ (ASİL) TOLGA OYAL
DENETİM KURULU ÜYESİ (YEDEK) GÜLÇİN ALKAN
DENETİM KURULU ÜYESİ (YEDEK) OZAN GÜLER

 

ÖZEL YEŞEREN ANADOLU LİSESİ
2018-2019 ÖĞRETİM YILI OKUL AİLE BİRLİĞİ

BAŞKAN BİRSEN YILMAZ
BAŞKAN YARDIMCISI NURAY MERT
YAZMAN SEVİL ALTUN
SAYMAN ALİYE SÖNMEZ
DENETLEME KURULU ÜYESİ GÖKBEN ŞENGÜL
DENETLEME KURULU ÜYESİ GÜLAY DOĞAN
127 ms